Telefon  +421 910 620 160

Email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Galéria

Murárske práce

received868691944909807
received312987371500914
received300390449623206
IMG-20231118-WA0000
IMG-20231117-WA0006
IMG-20231117-WA0005
IMG-20231117-WA0003
IMG-20231117-WA0002
IMG-20231117-WA0001
IMG-20231117-WA0000
IMG-20231116-WA0000
FBIMG1700812755136
FBIMG1700812753095
FBIMG1700812750990
FBIMG1700812748895
FBIMG1700812746614
FBIMG1700812743765
FBIMG1700812741491
FBIMG1700812739281
FBIMG1700812736977
FBIMG1700812734388
FBIMG1700812731646
FBIMG1700812728269
FBIMG1700812723847
FBIMG1700812717637
FBIMG1671734738337
FBIMG1671734728287
FBIMG1671734715165
FBIMG1671734702819
FBIMG1671734693874
31495475158386749794890235029761035717051966n
31440484658386772361554644852217795200742437n
1916554994215463521810185677797145612865899n
26801370248543373745894608755088713895068308n
26953369148543372279228084046442508001446294n
31538344558386771461554733438117211645152043n
31341911358386744361557446408095810173617559n

 

Lešenie

4297957289684390782027588759525382084509431n
4268190847282371661201203177099457645216599n
42785098236517635550657401978693622814505149n
4268297594171658108784844528413015484652951n
42681914211972017779136705453862444399348670n
42121071673478002885764774764620703903949479n
42122057673478004385764626387789644023737056n
42119508873478005919097805958093548378180025n
42117328973478007719097627754355965045467645n
42115104773478008785764184609480183884615332n
42117251773478012652430461891763144388213925n
42113508073478003819098019114821721661726276n
42114508173478007285764339138199091935172117n
42111578573478001385764926284241742226437186n-1
4211212857347800981909741890217851634297196n
35033350170268799106600185373482300990373193n
16107d926b699d46d98f1ff993eedfc5
4298337577117784111477747836876068539440464n
4297957289684390782027588759525382084509431n
42938334818725633298492038555642910195312377n
42931302327005332534390687477404310458789818n
42913428710881759956405993146963181083978867n
4291311203982012428169985293568586354405977n
4291221111074052017197762457512725338417594n
42787831710842023260632238987000989729728098n
4291206321092040618786986673757820863661265n
received6778127295569420
received3606275809618423
received1489148598594053
received1263603520974904
received723254403190210
received1064711554848319
36380580766997237967174666877430321952158790n
35012251870268819073264853981809355184836425n
36335891970500957750050981088280561208485815n
36335732970500949216718506662142360176637574n
36335656070500960650050692038775580409495783n
36335228970500952750051481749702887980023728n
36335227070500951150051646190842430245081464n
36335081670500954416717981169363117201094633n
36334982070500958816717546631970937788819893n
36334839770500963316717092684391960594855336n
36334787370500956183384472709255014482723285n
36330032370390788727734558168044354400396569n
36292564566997246633840468232666585441867734n
36327806670390781827735242692404857229519278n
3626811106699724940050685435094232210442045n
36266309066997242333840897995305099234199299n
36228326366997239833841142052322733603002050n
36227687366997252767173185895436803583005979n
36225286866997241067174356775457094849795047n
3622436086699725110050668484792381122964528n
36224313370390790427734383595167792419604800n
362235782702688351065965832370615036142601n
36223237370268840739929357991101375377428579n
36221977370268826039930824141433045734214488n
36192926466997245167173941884275669049191820n
36192672470268838873262877831050370258398218n
36156774270268837406596354430967050682591453n
36123002270390791827734241797637586287610590n
36016335270268832906596805175348682266288617n
36015495470268830973263669183078555519869342n
35619880770268821239931302359915470988319372n
35033350170268799106600185373482300990373193n
FBIMG1671734584012
FBIMG1671734945186
FBIMG1671734926522
FBIMG1671734923612
FBIMG1671734865021
FBIMG1671734858680
FBIMG1671734812959
FBIMG1671734808596
FBIMG1671734759463
FBIMG1671734755526
FBIMG1671734653218
FBIMG1671734667368
FBIMG1671734622360
FBIMG1671734619932
FBIMG1671734617059
FBIMG1671734595512
31654035158883225878575951904830751094103847n
31516872758386839228214621814680599412466507n
31396942158166485450250009180856696115954068n
3140216615838684062821448295710537474606598n
31333380158166483450250204450880386685571234n
31303716958166481350250418225501554307410530n
31306886057900489110182979176583315913428398n
31303447557941651972733353040230912291828129n
31246822358166484350250115439080143498715123n
31199730757900482676850286586583323606990812n
31177442057941646739400542340762973037582039n
31128830157682258698672683906355177790623564n
31101866957682261465339071684237776426264508n
30982736157322934467938441025978173268771586n
30935865957491553784409847854106541971055136n
31068574957682252365339984658042852183131665n
30900196257322933201271907991970574366869981n
30018151055918570941708143548949367383237668n
28753509954221307444767844307268415556909191n
29914634455918561175042453324817053868741510n
28454564553675516132680313733250014686807153n
24225949245483156718583006763819873740294n
20654176443020437231521643119904437052397978n
19552165242415559958676048145416267125891953n
18041278741321821101383279196428266392504583n
17624698241079930592238998174046406652474652n
1768212004114764571880081522985054969541520n
14360322438631317870433622017282241926702803n
14420812738631564603742282485719027862326948n

 

Lešenie - BODOSTAV s.r.o. 04/2024

4370547208041941375820528141588391077296230n
43704462180419399924873338402282813843709117n
43693657180419401591539838801696352140740843n
43685756880419412391538759092961754651930268n
43684700880419405724872752880161541920438830n
43643183580419403691539622719647499993557406n
43627148380419397558206902526699588835637630n
43623731180419407158205941646872550322142469n

 

Lešenie - Buková 04/2024

43706057080765681623578492304983793475260977n
43636573980765686390244684079801972867013870n
43635808980765691190244202517560285973120856n
43634799680765683956911591932945687243494503n
43633430880765693590243965493745961121969946n
43625594080765678056912189055715559258942921n
43615360580765696423577016024117557282603740n
43592712580765679556912033630739750606257200n
43592301180765689456911043716821840929232542n
 

 

Lešenie - Plavecký Štvrtok autopark PANATTONI 04/2024

43680063180456198121193514523369114699607478n
43678777280456207987859191502099337425223980n
43642578080726614060818588941775182437178900n
43642446980456200254526634296528952447539845n
43642435680456202554526407226681071968148360n
43635411580456212187858773684972088724544044n
43631757580726604294152892104926178305059737n
4363087028045620495452616508770816334497346n
43630248280456203587859636574463809434902039n
43625786380726600427486612257945849772399180n
43624105680726606094152715980067641057491904n
43597264180726609327485727541088623639473043n

 

Lešenie - Stupava 04/2024

43566415880196701080476552258430335937458393n
43477624480196701913809806386356697826997864n
43476087880196699647143364710849052165563611n
43473139580196704113809583413982218700164499n
43464939480196703247143002960212448662182602n
43459256080196697680476893877958483529623544n

 

Lešenie - Zohor 03/2024

43441879079819125784900754995269709214454768n
43437238879819128251567174031802222766510510n
43440482279819127151567282488609842903519875n
43439351979893074810839189209445618525601532n
43417321079819123484900984094541146946339777n
43414325779819124618234208005603526720402343n

 

Lešenie - Plavecký štvrtok 03.2024 autopark Panattoni

43232499079537653779714623059833821310061128n
43246021079537642679715739145690437924746080n
43248036579537644146382257080342813044683003n
43351812179537650079714995526655850465981847n
43356401879537655779714426221483784603501585n
43357635979537647846381883100426085171651171n
43358487479537654746381195820249195024083980n
43361491479537652179714787504458790601056606n
43362162979537659013047438727551718624398801n
433622688795376569130476480117129841008995n
43363360979537657946380877943035576271235047n
43364787279537645846382088722279619530569793n
P1020261-1024x683
43385611279537652913048043085872274566036602n
43367173379537660513047283858928723666035356n

 

Lešenie - Marianka - Haramia 02.2024

43387992775900246710207036994528013907244001n
43358853279537759079704098758687780529330457n
43356780579537754213037915638369847405672723n
43351860679537757613037571067995307218618576n
43235826779537756146371052523596012592406912n
42996990978687795131367162535074170350616072n
42991679478687793931367281270967814116475932n
4299138367868779396470061725315511705060457n
42989350778687793898033956370570326729146414n
35033350170268799106600185373482300990373193n

 

Lešenie - Lozorno 02.2024 

Screenshot20240306082835Chrome
IMG-20240302-WA0053
IMG-20240302-WA0052
IMG-20240302-WA0051
IMG-20240302-WA0050
IMG-20240302-WA0049
IMG-20240302-WA0048
IMG-20240302-WA0047
IMG-20240302-WA0046
IMG-20240302-WA0045
IMG-20240302-WA0044
IMG-20240302-WA0043
IMG-20240302-WA0042
IMG-20240302-WA0041
IMG-20240302-WA0040